O nas

Szkoła Jazdy WEISS Fabian Szuttenberg zajmuje się profesjonalnym szkoleniem kierowców w różnych kategoriach.

Naszym głównym celem jest przygotowanie kursanta do prawidłowego i bezpiecznego poruszania się po drodze.

Nasza szkoła jazdy składa się z wykwalifikowanej kadry instruktorów, która posiada doświadczenie dydaktyczne, jak i techniczne podczas szkolenia.

Szkolimy na nowych pojazdach wszystkich kategorii, które są identyczne jakim dysponuje Ośrodek Egzaminacyjny w Chojnicach i Gdyni.

Dzięki temu dziś nasz ośrodek jest jednym z największych szkół jazdy w powiecie, który uzyskuje najwyższe miejsce zdawalności.

Instruktorzy

Dlaczego warto nam zaufać?

Materiały szkoleniowe

W cenie kursu dajemy wszelkie niezbędne materiały szkoleniowe: podręcznik, testy na CD lub online, E-learning.

Szybkość i elastyczność

Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu przeprowadzamy kurs w krótkim czasie. Uczymy jeździć również wieczorami i w weekendy.

pojazdy

Szkolimy nowymi pojazdami dla wszystkich kategorii, którymi dysponuje Ośrodek Egzaminacyjny w Chojnicach i Gdyni.

PRIORYTETY

Wzorowe przygotowanie do egzaminu, poprzez czterokrotny wyjazd do Chojnic lub Gdyni i przećwiczenie wszystkich tras egzaminacyjnych.

Organizacja

W ramach kursu pomagamy w znalezieniu jak najkrótszego terminu na egzamin teoretyczny i praktyczny, na które również dowozimy.

FEEDBACK

Posiadamy wiele pozytywnych opinii od naszych kursantów na Google i Facebook.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
    Odpowiemy na każde pytanie.